Lojistik - Martaş Liman

Hizmetler

Atık su, Genel yük, Romörkör, Kılavuzluk, Dökme sıvı ve Yük...

ATIK SU

Martaş liman tesisleri atık kabul tesisimizde; sintine suyu, atık yağ, slaç, pis su ve çöp hizmetleri, uluslararası MARPOL kurallarına göre verilmekte ve çevreye verilen öneme dikkat edilmektedir. Tesiste atık tank kapasitesi 325m³ tür.

GENEL YÜK

limanımızdaki genel yükler için tahmil-tahliye en güvenli ve hızlı şekilde yapılarak müşterilerimize iletilmektedir.

ROMÖRKÖR, PALAMAR ve HİZMET TEKNESİ

uluslararası ve ulusal standartlarda, 2 adet römorkör, 1 adet palamar botu, 1 adet hizmet teknesi ile 7gün 24saat güvenli, kesintisiz hizmet verilmektedir.

KILAVUZLUK

ulusal ve uluslararası kurallara uygun olarak deniz örf ve adetlerini tamamen uygulayan kılavuz kaptanlarımız ile modern kılavuz botumuz 7gün 24saat güvenli, kesintisiz kılavuzluk hizmeti vermektedir.

DÖKME SIVI

limanımızın no:1, no:2 ve no:3 iskeleleri Ulaştırma Bakanlığı tarafından kimyasal tankerlerin yanaşması ve kimyasal yüklerin elleçlenmesi iznini almış olup Trakya bölgesindeki %90 sıvı yük elleçlemesi limanımızdan yapılmaktadır.

DÖKME YÜK

Limanımızda her türlü dökme katı yükün elleçlemesi yapılabilmektedir. Dökme yüklerdeki hız ve çevre güvenliği diğer limanlardaki hizmetlere fark atacak niteliktedir.

RO-RO

Limanımızda 5 adet RO-RO rampası mevcut olup, ulusal ve uluslararası RO-RO gemilerine hizmet verebilmektedir.

PROJE YÜKLERİ

limanımızdaki mevcut sennebogen vinçlerimiz 180, 120, 25 ton, gottwald 35 mt kapasitede olup Trakya bölgesindeki proje hizmetleri limanımızdan yapılmaktadır.

SU-YAKIT

limanımızda 24 saat tatlı su ve yakıt hizmeti karadan tanker yoluyla verilmektedir.

ANTREPO

Limanımız bünyesinde Antrepo kodu A59000008 olan 565 m² kapalı ve 17.194,42 m² açık alana sahip A tipi Genel Antrepo mevcut olup, Antrepomuzdaki eşyaların stok ve sevkiyatları, müşteri memnuniyetini yüksek seviyede tutmaya yönelik süreklilik ve güvenilirlik çerçevesinde yapılmaktadır.